XII. FIDO CUP - 6. 7. 2024

Dvanáctý ročník FIDO CUPU vyšel opět parádně. Pátečního losování v Papasu se zúčastnilo několik nadšenců, kteří se poté přesunuli narazit první sud na tenisové kurty:) Do sobotního horkého dne bylo rozlosováno celkem 22 dvojic a letos poprvé postupovali všichni do velkého vyřazovacího pavouka. Celý turnaj měl asi dva až tři velké favority, Pavouky, Jirku Bínu s Martinem Kubíčkem a pořadatele Fílu s Dolym. Všechny jmenované dvojice roli nasazených potvrdily a ze skupin postupovali z prvních míst. Posledním, kdo vyhrál skupinu, byl Mára Fukan s Pavlem Hendrychem. Tito borci nestačili ve čtvrtfinále na další zkušené hráče, Jirku Kváše a Tomáše Vence. Ale i tak si Marek s Pavlem odnášeli cenu, cenu za nejstarší dvojici turnaje, letos jim bylo dohromady 98 let. Příští rok tak oslaví stovku:) Jen o pár let dohromady jsou mladší právě Jirka s Tomem. Tuto druhou nejstarší dvojici vyřadili v semifinále Doly a Fíla. Druhé semifinále tvořili Pavouci a Jirka ,,Pěna" Bína s Martinem Kubíčkem. Druzí jmenovaní už byli v semi unavení a na vysokou obrannou hru ,,Pavouků" nestačili, prohráli 3:6. Finále se hrálo do devíti gamů a došlo až do závěrečného tiebreaku, kde byla nakonec šťastnější dvojice pořadatelů. Doly a Fíla podruhé v historii vyhrála FIDO!:) V rámci turnaje se udělovala kromě stupně vítězů a ceny pro nejstarší pár ještě speciální cena pořadatelů, kterou letos získali mBéčka - Brožíci Martin a Mára spolu odehráli letos desátý rok v řadě a to si ocenění jistě zasloužilo:)

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem, kteří nám s turnajem pomáhali. Hlavně pak Rodinnému pivovaru Bernard, Fabrika Hotelu, firmě PETRAplast, Packovi, firmě Adores a Koupališti Žabák, kteří nám věnovali jako vždy krásné ceny. Dále pak Jurovi a Jouzovi, kteří se starali o občerstvení a tenisovému klubu LTC Humpolec za poskytnutí zázemí. Tak zase za rok! /PS: nejspíš 5. 7. 2025/

den před.... v pergole jsme letos udělali nové osvětlení:) Ceny na FIDO věnoval Rodinný pivovar Bernard, Fabrika Hotel, PETRAplast, Teráska u Packy, Adores a Koupaliště Žabák.... DĚKUJEME!!! Petr Dolejš - pořadatel počasí bylo parádnííí Petr Dolejš a Pavel Jůzl - díky účastníci turnaje letos se komentovaní zhostil Víťa - těžko říct jestli si to pamatuje:D 3. místo Kubi - Pěna 3. místo Jirka Kváš - Tomáš Venc 2. místo Pavouci (Tomáš Krčil - Tomáš Krejčí) cena pořadatelů - desátým rokem v řadě spolu hrají Brožíci - Martin + Mára speciální cena - nejstarší dvojice turnaje Mára Fukan - Pavel Hendrych st. - dohromady 98 let:D vítězové Doly - Fíla poslední ročníky nechybí ani naši nástupci:) tradice - šampáňo z poháru skupina A skupina B skupina C skupina D finálový pavouk